Ankara Emlak. Bilkent Satılık Daire
Kısaca Yapı Kredi Koray | Duyurular | İletişim | Site Haritası | Ana Sayfa  Türkiye'nin lider gayrimenkul ortaklıklarından

Türkiye'nin lider gayrimenkul ortaklıkları arasında değerlendirilen Yapı Kredi Koray, Aralık 1996'da Yapı ve Kredi Bankası ile Koray Grubu'nun ortak bir girişimi olarak faaliyete başlamıştır.

Yapı Kredi Koray, geride bıraktığı yıllar boyunca edindiği tüm deneyimini, bilgi birikimini ve enerjisini kentsel yaşamın sürekli gelişen ve değişen gereksinimlerine uygun, insana odaklı projeler geliştirmeye yoğunlaştırmıştır.

Özgün projelerimiz “ilk”leri barındırıyor.

Yapı Kredi Koray'ın geliştirdiği projeler üstün nitelikleri ve sektöründe birer “ilk”e işaret eden uygulamaları ile belirginleşmekte; hedef kitlelerinin olduğu kadar uluslararası çevrelerin de beğenisini toplamaktadır. Şirket'in imza attığı projeler arasında; İstanbul İstanbul, İstanbul Zen, İstanbul Bis, Evidea, Ankara Ankara, Neo Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesi yer almaktadır.

Keyifli yaşam alanları, kârlı yatırımlar
Yapı Kredi Koray'ın temel amacı, piyasa beklentilerini doğru analiz ederek, dünya standartlarında özgün projeler hayata geçirmektir. Şirket, geliştirdiği her bir projenin keyifli bir yaşam alanı olduğu kadar kârlı birer yatırım aracı olmasına da odaklıdır.

Yüksek proje geliştirme gücü
Yapı Kredi Koray, bir gayrimenkul portföy sahibi ve yöneticisi olmanın yanında, sektörün "proje geliştirme" tarafında da yer almaktadır. Konsept yaratma ve bunları markaya dönüştürme kapasitesi Yapı Kredi Koray'ın piyasadaki konumunu güçlendirmekte ve gelecekteki projeleri için talep yaratmaktadır. Yapı Kredi Koray, özgün konseptleri hayata geçirerek anahtar teslim projeler geliştirmeyi, pazarlama ve satış-teslim sonrası kaliteli hizmetler sunmayı ilke edinmektedir.


www.yapikredikoray.com.tr


Adres: Eskişehir Yolu, Mustafa Kemal Mahallesi, 2118'inci Cadde (eski 5'inci Cadde) No:5 B1 Blok, Kat 2, Daire No: 7
Telefon: (0312) 219 4049
Faks: (0312) 219 4212

Copyright © 2006 Yapı Kredi Koray, Koray İnşaat 
Ankara Emlak - Ankara Satılık Konut - Ankara Satılık Daire
Satılık Daire - Satılık Konut - Koray Construction Company